Lietošanas noteikumi

20.03.2020

www.makssunmorics.lv ir picu piegādes pakalpojuma vietne (turpmāk tekstā – “Vietne”). Visas picas tiek pagatavotas svaigas un pēc pasūtījuma tiek piegādātas tieši pie Jūsu durvīm. Vietne pieder un to pārvalda SIA ,,3 Rebes,, (40103175409), kas reģistrēta Rīgā, Baldones ielā 26-50, (Latvija) (turpmāk tekstā  – “mūsu, mēs”).

Šie noteikumi un nosacījumi (turpmāk tekstā – “Noteikumi”) veido juridiski saistošu līgumu (turpmāk tekstā  – “Līgums”) starp Jums (turpmāk tekstā  – “Pircējs”) un mums, kas regulē piekļuvi Vietnei un tās izmantošanu, kā arī tiesiskās attiecības, kas rodas, iegādājoties tajā produktus (turpmāk tekstā – “Produkti”). Tāpēc, izmantojot Vietni, šie noteikumi uz Jums attieksies automātiski. Pārliecinieties, ka pirms Vietnes lietošanas Jūs esat rūpīgi izlasījis šos Noteikumus. Lietojot un piekļūstot jebkurai Vietnes lapai vai tās daļai, kā arī  pasūtot Produktus, Jūs nepārprotami piekrītat ievērot visus šos Noteikumus un nosacījumus, un ka tie jums ir saistoši.

Jūs apliecināt, ka esat sasniedzis pilngadību, lai slēgtu šo Līgumu (vai esat saņēmis vecāku vai aizbildņu atļauju izmantot Vietnes pakalpojumus un vecāki vai aizbildnis piekrita šiem Noteikumiem Jūsu vārdā).

Ja Vietnes lietošana Jums ir aizliegta saskaņā ar piemērojamajiem likumiem, tad Jums nav tiesību izmantot Vietnes pakalpojumus. Mēs nenesam atbildību par Jūsu prettiesisko Vietnes izmantošanu.

Mēs paturam tiesības mainīt Noteikumus jebkurā laikā. Pēdējais datums, kurā Noteikumi tika izmainīti, ir norādīts augšā. Jūs varat noraidīt Noteikumu izmaiņas un izbeigt Līgumu, nekavējoties pārtraucot lietot un piekļūt jebkurai Vietnes lapai. Šajā gadījumā Jūsu piekrišana agrākajām Noteikumu versijām paliek spēkā un tiks piemērota jebkuram strīdam starp Jums un mums. Turpinot piekļūt vai lietot Vietni un tās pakalpojumus, Jūs piekrītat Noteikumu izmaiņām.

Ja jūs nepiekrītat mūsu Noteikumiem, Jums nav atļauts piekļūt vai izmantot Vietni un tās pakalpojumus, kā arī Jūs nevarēsiet pasūtīt Produktus tajā.

1.         LIETOŠANAS NOTEIKUMI

1.1.      Vietnes lietošana un reģistrācija tajā ir bezmaksas.

1.2.      Lai pasūtītu Produktus, Jums ir jāveic pasūtījums Vietnē un jāsniedz mums visa pieprasīta informācija.

1.3.      Jums ir pienākums sniegt precīzu un patiesu informāciju par sevi. Detalizētāka informācija par datiem, kas Jums jāsniedz, ir atrodama mūsu Privātuma politikā.

1.4.      Sniedzot informāciju, Jūs nedrīkstat uzdoties par citu personu.

1.5.      Pirkumu veikšanu Vietnē Pircējs veic vienīgi personiskiem mērķiem, kuri nekādā gadījumā nav saistīti ar jebkādu tirdzniecību, uzņēmējdarbību vai profesionālo darbību.

2.         PRODUKTU CENA UN PASŪTĪJUMA VEIKŠANA

2.1.      Produktu cenas ir norādītas produktu lapā.

2.2.     Produktu pasūtījums tiek uzskatīts par pilnīgi noformētu, kad Pircējs izveido produktu grozu, norāda piegādes adresi un citu informāciju, izvēlas apmaksas veidu, iepazīstas ar šiem Noteikumiem un noformē pasūtījumu.

2.3.      Mēs atzvanīsim Jums uz Jūsu norādīto telefona numuru un apstiprināsim Jūsu pasūtījumu. Kā arī noteiksim laiku kādā varam to izpildīt.

2.4.      Vietne var mainīt Produktu cenas jebkurā laikā.

3. NORĒĶINU VEIDI

3.1. Pircējs var izvēlēties Produktu apmaksas veidu, izvēloties tūlītēju apmaksu, izmantojot piedāvāto norēķinu sistēmu, vai apmaksājot piegādātos Produktus skaidrā naudā vai ar bankas karti pie pasūtījuma piegādes:

3.1.1. Kredītkartes – VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS;

3.1.2. Debetkartes – VISA Electron;

3.1.3. Mobilly – (sms) uz 1859.

3.2. Izvēloties Produktu apmaksai piedāvāto norēķinu sistēmu, maksājumu apstrādei, papildus šim Līgumam, tiks piemēroti maksājumu apstrādātāja noteikumi, nosacījumi un privātuma politikas. Mēs nenesam atbildību par maksājumu apstrādātāja kļūdām vai pakalpojuma traucējumiem.

4. PRODUKTU PIEGĀDE UN MAKSA

4.1.      Produkti tiek piegādāti Rīgas pilsētas teritorijā un uz 4.3.punktā norādītajām Pierīgas teritorijām (skat.Piegādes zona).

4.2.     Mēs apņemamies nodrošināt Produktu saņemšanu paredzētajā laikā un apjomā.

4.3. Produktu piegādes maksa tiek pieskaitīta Produktu cenai un ir norādīta pirkumu groza sadaļā.

Piegādes zona Piegādes maksa Bezmaksas piegāde
1.Zona: Teika, Mežciems, Purciems, Pļavnieki, Dārzciems 1€ No 25€
2.Zona: Centrs, Jugla, Čiekurkalns, Mežaparks, Sarkandaugava, Pētersala, Dreiliņi, Ķengarags. 2€ No 35€
3.Zona: Berģi, Langstiņi, Baltezers, Ulbroka, Ziepniekkalns, Valdlauči, Iļģuciems, Zolitūde, Imanta, Mārupe, Tīraine, Mucenieki, Līči, Ādaži, Vecmilgrāvis,Rumbula, Bolderāja, Garciems, Saurieši, Šampēteris. 3€ No 45€

5. PREČU ATGRIEŠANA

5.1. Ja Pircējam ir piegādāts nepareizs Produktu pasūtījums, Produkts ir sabojājies vai Produkta izskats vai saturs atšķiras no Produkta apraksta, kura informatīvos nolūkos ir publicēta Vietnē, Pircējs ir tiesīgs nepieņemt piegādāto Produktu un atgriezt to.

5.2. Lai atgrieztu Produktu, Pircējam ir nepieciešams:

5.2.1. Sazināties ar mums, zvanot uz: +371 20003737; un

5.2.2. Nofotografēt Produktu un nosūtīt to uz info.picerija@gmail.com; un

5.2.3. Atgriezt Produktu mūsu kurjeram, lai izvērtētu pieteiktos Produkta trūkumus.

5.3. Gadījumā, kad pasūtītie Produkti nav piegādāti norādītajā laikā, mēs atgriežam Jums samaksāto naudas summu nekavējoties, bet ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā. Šajā gadījumā lūdzam sazināties ar mums, zvanot uz +371 20003737 vai sūtot e-pastu uz: info.picerija@gmail.com.

5.4. Produkta zuduma vai bojājuma risks pāriet Pircējam ar brīdi, kad Pircējs vai viņa pārstāvis ir saņēmis Produktu savā valdījumā.

6.         PIEMĒROJAMIE TIESĪBU AKTI UN STRĪDU IZŠĶIRŠANA

6.1.      Neskarot obligāto patērētāju aizsardzības noteikumu piemērošanu, šos Noteikumus regulē Latvijas likumi.

6.2.      Gadījumā ja starp Pircēju un mums izceļas strīds, kas izriet no Līguma noteikumiem vai Produktu neatbilstības dēļ, Pircējam ir tiesības vērsties pie mums ar sūdzību, rakstiskā formā vai sūtot e-pastu uz info.picerija@gmail.com, sūdzībā norādot savu vārdu un kontaktinformāciju, sūdzības iesniegšanas datumu, Produkta neatbilstību un prasīto risinājumu. Mēs atbildēsim uz Jūsu sūdzību nekavējoties, bet ne vēlāk kā 3 dienu laikā.

6.3.      Ja Pircējs nepanāk vienošanos par strīdīgu jautājumu, strīda atrisināšanai, Pircējam ir tiesības vērsties Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

6.4.      Ja puses nepiekrīt  Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra lēmumam, pusēm ir tiesības vērsties Latvijas Republikas tiesā, kur strīds tiek izskatīts saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

7.         INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS

7.1.      Vietnes saturu, ieskaitot, bet ne tikai, attēlus, video, logotipus, izvēlnes, krāsas, dizainu, funkcijas un jebkuru programmatūru, kas Vietnei palīdz veikt savu darbību, aizsargā autortiesības un visas pārējās mūsu un mūsu partneru intelektuālā īpašuma tiesības. Satura pilnīga vai daļēja, kā arī tā jebkāda veida pavairošana ir aizliegta.

7.2.      Pircējiem ir tiesības apskatīt Vietni un tās saturu un veikt pagaidu reproducēšanas darbības tikai personiskai lietošanai, kam ir pagaidu raksturs un kas ir būtiska Vietnes un tās satura apskates sastāvdaļa.

7.3.      Lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi, ja Jūs interesē saišu uz Vietnes saturu izmantošana publiski pieejamām tīmekļa lapām: info.picerija@gmail.com.